Ziyaretçi Defteri
Mesaj Yaz

Ad Soyad:
Mesaj:
Toplam 20 Kayıt bulunmuştur     
  Gönderen: Aylin Çırpı Tarih: 27.07.2012 04:58:15  

Dünyada türlü türlü sıkıntılar var, herkes bir şekilde sıkıntı çekiyor.Seninki ağır bir dert ama sitende gezince yürekten umutlandım senin için.İçimden bir ses iyileşecek dedi.Kolay pes etmeyeceğin ortada, pes etmediğin için yeneceğini düşünüyorum.Sadece sabır.Daha çok gençsin, umarım her şey yoluna girer, hayatına kaldığın yerden devam edersin.Sevgilerimle...
Cevap: Mustafa ÖZMEN  
Merhaba Aylin yazdıkların ıcın cok tesekkurler.Cok zor bır durumdayım ama hıcbırsey ımkansız degıl.Inanc,azım ve zamanla bu burumun ustesınden gelecegım INSALLAH.

 

  Gönderen: Naime Gemi Tarih: 26.03.2012 15:26:01  

Merhaba Mustafa, aynı dönem İİBF mezunlarıymışız senle, fotoğraflarını görünce sima olarak hatırladım. Ankarada yapılması gereken hehangi bir resmi veya hukuki bir işlemin olursa mutlaka yardımcı olmak isterim.bana naimegemi@gmail.com adresinden ulaşabilirsin.Allah yardımcın olsun.
Cevap: Mustafa ÖZMEN  
Cok tesekkurler Naıme.Bır ısım olursa,yardımını ısterım.

 

  Gönderen: serdar acar ve ailesi Tarih: 14.02.2012 21:15:38  

Allah unutlarımızı tüketmesin.eşim ve ben senin için dua edicez.inşallah bir an önce iyileşirsin.
Cevap: Mustafa ÖZMEN  
Allah razı olsun.Hersey ıcın tesekurler...

 

  Gönderen: Nevzat Çağlar Tarih: 26.01.2012 13:50:34  

Öncelikle bu günlerin geçeceğini ve güneşli güzel günlerin yakın olduğunu söylemek istiyorum. Benim sorum Hukuksal olarak yapılan işler Bir avukat ile görüşüldü mü Hukukcu değilim ama eğer bu tedavi masraflarını kendisi karşıladıysa yada hala bu kazanın sonucu oluşan hasarlar yüzünden yapılan tedavinin masraflarını karşılıyorsa, bir hata var. Benim bildiğim devletin bu tür olaylar için uyguladığı sert kanunlar var ve bu masrafları Devlet/sigorta fonu gibi bir kurum karşılamalı.
Cevap: Mustafa ÖZMEN  
Insallah,sagol

 

  Gönderen: sunday mengi Tarih: 14.01.2012 11:48:24  

allah yardımcınız olsun iyileşmeniz için allaha daima dua edeceğim .allah yar ve yardımcınız olsun.tüm iyi dilekler senin olsun
Cevap: Mustafa ÖZMEN  
Allah razı olsun

 Sayfalar : 1 2 3 4

 
 
     
 
 
Sponsor Bağlantılar:
 
  Web tasarım & Yazılım: Akdeniz İnternet